Oppo Find 7 – stylová pozvánka na oficiální představení

0

Jeden za šťastlivců, kteří obdrželi oficiální pozvánku na představení Oppo Find 7 do Pekingu na 19. března, ji zveřejnil na Youtube. Oppo se rozhodlo udělat pozvánku značně originální a společnosti se nemůže upřít, že se jí povedla. Posoudit můžete sami, jestli se vám líbí.

http://www.youtube.com/watch?v=9tv1wywJYLk

Oficiální údaje o modelu byly odhalovány postupně, o těch posledních známých jsme vám psali zde, víme tedy, co můžeme čekat. Nyní, týden před oficiálním představením, ukázal jeden z pozvaných video, jak vypadá pozvánka pro novináře. Pravděpodobně se jedná o jednu z nejlepších, které jste kdy viděli.

Na videu nečekejte pozvánku jako takovou, spíše návod, jak si pozvánku zobrazit a jak vypadá. Pokud máte rádi představení, dále nečtěte a podívejte se na video. Pokud čekáte hezky poskládaný papír s datem a místem konání, jste na omylu. Oppo poslalo malou mapu, papír s QR kódem pro instalaci aplikace do telefonu a objekt, který připomíná pyramidu.

Po instalaci aplikace položíte telefon displejem dolů na horní stranu objektu a show může začít. Na stranách pyramidy se začne objevovat obraz, který působí plasticky, je vystouplý jakoby do prostoru.

S jistotou víme, že Find 7 bude mít procesorem Snapdragon 800 a 2 GB paměti RAM. Bude ve dvou variantách s ohledem na rozlišení displeje. První verze bude mít Full HD (1920*1080) a druhá 2K (2560*1440) rozlišení. Vnitřní paměť by měla být 16 GB. Mluví se také o tom, že fotoaparát by mohl mít rozlišení 50 megapixelů.

 Zdroj: Gforgames, GizchinaPhonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here