Oppo Find 7 bude stát méně než 600 dolarů

0

Oppo nabízí kvalitní a zajímavé telefony, přesto je u nás stále poměrně neznámý a teprve v nedávné době se dostal do povědomí širší veřejnosti díky modelu N1 s otočným fotoaparátem. Ten je však již v prodeji a my čekáme na novou vlajkovou loď, která je spekulována již delší dobu – Find 7.

Oppo-Find-7

O předpokládaných a potvrzených informacích o Find 7 jsme vám psali zde. Výrobce je znám tím, že postupně odhaluje jednotlivé dílky hardwarové specifikace až do samotného představení přístroje. To by podle všeho mělo proběhnout již příští měsíc na Mobile World Congress v Barceloně.

Nyní se dostala na povrch zpráva o tom, že může Oppo zahájit prodej zařízení, čeká se tak pouze na oficiální představení. V tomto ohledu se MWC jeví jako nejpravděpodobnější, protože by bylo jen obtížné chystat vlastní akci na poslední chvíli, nehledě na finanční náročnost.

Spolu s informací o připravenosti se taky objevila cena, za kterou by se model měl objevit na pultech. Ta je údajně stanovena na 595 dolarů (v přepočtu přibližně 12.000,- Kč). Za telefon, který bude mít 5,5″ displej s rozlišením 2560*1440 ovladatelný v rukavicích, 3GB RAM, 13 MP kameru a baterii o kapacitě 4000mAh je to jistě dobrá částka. Bohužel není známa dostupnost v jiných než asijských státech, proto si budeme muset počkat, jestli výrobce expanduje i do Evropy, nebo si jej budeme muset objednat sami.

Zdroj: Gizmochina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here