Oppo Find 5 se nebude prodávat v Evropě

1

Oppo Find 5 je bezpochyby zajímavý telefon, který nabídne špičkovou výbavau za velmi dobrou cenu. My Evropané bychom si však na tuto novinku měli nechat zajít chuť. Mluvčí čínského Oppo totiž oznámil, že se výrobce nechystá své telefony prodávat na starém kontinentě.

Doufejme však, že firma své stanovisko brzy změní a po Asii a USA bude tabletofon Oppo Find 5 brzy dostupný také v Evropě. Do té doby se budeme muset spolehnout na šedý dovoz či objednání z USA nebo Číny.

Smartphone má 5″ IPS displej s rozlišením 1920×1080 obrazových bodů, což znamená jemnost 441 ppi. Ve výbavě dále nalezneme čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz, 2GB RAM, NFC, 16GB interní paměť, technologii Dirac HD pro kvalitnější zvuk a nevyjímatelnou baterii s kapacitou 2500 mAh. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s grafickou úpravou od výrobce. To vše v poměrně elegantním těle s tloušťkou jen 6,9 mm. Nepříjemným překvapením je chybějící slot na microSD karty.

Oppo FInd 5 se začne prodávat na začátku roku 2013. Kromě Číny bude novinka překvapivě dostupná také v USA, kde bude stát 499 dolarů (9 665 Kč).

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here