Oppo chystá špičkový Find 7, ale vyvrátilo příchod Find 5 Mini

0

Oppo logo

V poslední době se na internetu objevovalo několik spekulací týkajících se čínského výrobce Oppo. Část spekulací se týkala malého smartphonu Oppo Find 5 Mini, který měl údajně nabídnout 3,7″ displej v netradiční kombinaci se čtyřjádrovým procesorem a další špičkovou výbavou. Samotný výrobce však spekulace popřel a oznámil, že nechystá vývoj Oppo Find 5 Mini.

Na druhou stranu však Oppo také oznámilo, že chystá nástupce pro svou aktuální vlajkovou loď Find 5. Potvrdily se také předchozí uniklé informace, podle kterých by měla mít novinka název Oppo Find 7. Vývoj smartphonu je však zatím jen v raném stádiu a představení vlajkové lodě čínského výrobce se tak nejspíš nedočkáme v září, jak naznačovaly předchozí spekulace.

Předpokládá se, že Oppo Find 7 bude vybaveno 5″ displejem s Full HD rozlišením, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800, 2GB RAM, 32GB interní pamětí, slotem na micro SD karty a baterií o obrovské kapacitě 4 000 mAh. Prozatím však jde jen o nepotvrzené spekulace, které jsou spíše snem některého z fanoušků, než důvěryhodnými informacemi.

oppo find 5
Oppo Find 5

 

zdroj: GSM Arena, Pocket Droid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here