OnePlus 3 si již můžete koupit také u nás! Podívejte se na jeho oficiální unboxing v české stíhačce (video)

0

oneplus-3t2OnePlus 3T přichází týden po Severní Americe také do Evropy. K dispozici je jak 64 GB tak 128 GB verze, ale zatím pouze v barevné variantě Gunmetal. V barevné variantě Soft Gold přijde telefon později, a to jen ve verzi s 64 GB úložištěm.

Telefon stojí na evropském trhu v 64 GB verzi 440 € (asi 11 900 Kč), zatímco verze se 128 GB úložištěm přijde na 480 € (asi 13 000 Kč). Zařízení si již můžete objednat na oficiálních stránkách výrobce. OnePlus nabízí sice telefon s takovýmito specifikacemi za opravdu dobré peníze, a tak chce pravděpodobně vydělávat na příslušenství, které je opravdu poměrně drahé. Pokud byste například chtěli využívat superrychlé nabíjení, které telefon nabízí, museli byste si k němu dokoupit speciální nabíječku za 33.15 € (asi 900 Kč), což není zrovna nejnižší cena. OnePlus také nabízí za si za 80 € (asi 2 200 Kč) balíček příslušenství, ve kterém najdeme ochranný kryt, kvalitní sluchátka a rychlo-nabíječku.

Společnost se rozhodla udělat oficiální unboxing telefonu trochu zajímavější, a tak jej natočila ve staré stíhačce sovětské výroby MiG-15. Pro nás je však tento unboxing ještě zajímavější, jelikož proběhl v České republice!

www.youtu.be/qwI1kqB_rQA

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here