Oficiální hra k filmu The Dark Knight Rises bude vydána 20. července [video]

0

Gameloft oficiálně potvrdil, že svou hru The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstal) vydá v den světové premiéry stejnojmenného filmu, tedy 20. července. Po Spidermanovi se tak na displeje našich telefonů dostane další superhrdina: Batman.

Před několika dny byl také vydán druhý trailer, který ukazuje, jak bude hra vypadat. Půjde o 3D hru z pohledu třetí osoby, ve které nebude nouze o souboje. Velkým lákadlem by mělo být také dobré grafické zpracování a velké množství efektů.

Gotham se zmítá v temnotách nejistoty poté, co byl jeho maskovaný ochránce uznán vinným ze zločinů, které byly pro dobro lidu uloženy na jeho bedra. Nedůvěru v Batmana, a to co představuje, nahradila u většiny nenávist a pohrdání. Joker možná hnije v polstrované kobce v Arkhamu, ale s úsměvem. Lov na netopýřího muže je totiž v plném proudu a gothamské policejní složky pod vedením komisaře Jima Gordona (Gary Oldman) nejsou to jediné, co jde alteregu miliardáře Bruce Wayna (Christian Bale) po krku. Zdánlivě odnikud se vynořuje jakýsi Bane (Tom Hardy) a nocí se jako stín plíží tajemná kočičí žena Selina Kyle (Anne Hathaway). Režisér Christopher Nolan (MEMENTO, INSOMNIE, POČÁTEK) tímto snímkem završuje třídílnou ságu, ve které představil TEMNÉHO RYTÍŘE ve vrcholné formě. zdroj: csfd.cz

via ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here