O provoz totoho luxusního ,,autíčka“ pro děti se stará tablet

3

Zapomeňte na Power Wheels a plastové kabriolety, protože TOHLE je hrací auto, které by chtělo pod stromeček bez výjimky každé dítě. Henes, výrobce hracích dopravních prostředků pro děti z movitějších rodin, nedávno odtajnil nejnovější Broons model. Ten si vysloužil přezdívku superauto pro děti a už od pohledu je jasné proč. Do tohoto jedno-sedadlového auťáku se vejde zhruba pětileté dítě, přičemž se za ním otočí více lidí než za opravdovým vozem. 

1

Vzhled však není jedinou věcí, která dělá z tohoto mazlíka unikát. Pod kapotou a podvozkem je totiž vozová struktura, která by mohla konkurovat skutečným automobilům. Broons se může chlubit plně vybavenou pružinovou nápravou, vysoce kvalitními pneumatikami, elektronickým řídícím systémem, pohonem dle modelu a 12v/24v 15,000RPM motorem.

Nejzajímavější (alespoň pro nás) však je, že součástí posledního modelu – F8 – je tablet, který se stará o osvětlení, hudbu, mód řízení nebo podává všeobecný přehled o jízdě. Rodiče však ocení hlavně bezpečnostní složku, o kterou se tablet stará také, protože je možné stroj kontrolovat na dálku skrze Bluetooth,což se hodí v případě, kdyby se dítko rozhodlo vydat na dobrodružnou jízdu po silnici nebo narazit do stromu.

2

A co nějaké nevýhody? Panenky se Vám nejspíš protočí daleko více z ceny ,,hračky“ než z toho, že se do auta vejde jen jedno dítě. Tento mazlík Vás příjde na nějakých $1,000 (zhruba 23 000,-) a navíc je ještě pořád ve fázi prototypu, takže i kdybyste byli ochotni takovou sumu pro svého potomka vydat, zatím ještě vlastně ani nemůžete.

https://www.youtube.com/watch?v=YOzmAtc6H_g#t=243

Myslíte si, že je F8 vhodná hračka pro děti?

zdroj: http://phandroid.com

3 KOMENTÁŘE

  1. Když jsou někteří lidé schopni koupit svým dětem telefon za 30 000 Kč (aneb iPhone 6 Plus po vydání) tak proč by se nenašli zákazníci pro tohle? 23 000 Kč mi za takové auto nepřijde moc, spíše mi to přijde výhodné.

    • Naprosto souhlasím,navíc si myslim že udávana cena je mylná podle popisu to tipuju, tak na dva krát tolik.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here