Nyan-Droid easter egg v Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich

2

Již od Androidu 2.3 Gingerbread bývá zvykem, že se po vícenásobném poklepání na číslo verze používaného systému v nastavení objeví nějaký easer egg. V Androidu 2.3.x Gingerbread to byla vskutku zapamatování hodná malba Androida a perníkových zombií, v Honeycombu zase krásná holografická android-včelka.

Tentokráte však šel Google o trochu dál, nejenže totiž nezůstal u statického obrázku, ale navíc použil i nedávnou, taktéž poměrně vtipnou příhodu s ozvláštňováním ikonky debugeru v ADT pluginu pro Eclipse.

Po poklepání se Vám tedy v Androidu 4.0+ objeví krásný Nyan-Droid, který se navíc po klepnutí a podržení zmenší a rozdělí na více menších, které začnou nekonečně proudit z jedné strany displeje na druhý.

Via: pha

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak jsem si přečetl,tak easter egg by měl jít od androidu 2.3.x…mám na svém HTC Incredible S verzi 2.3.3 a když klepu,tak se to políčko ani neoznačí…

    • HTC Sense to bohužel z největší pravděpodobnosti blokuje, tedy abych byl přesnější, upravuje kód celého nastavení a daný EE v sobě nemá implementovaný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here