NVIDIA vydá Lollipop pro svůj Shield Tablet do konce listopadu

0

Společnost nVidia se už pár let zajímá také o herní zařízení s Androidem. Začalo to s handheldem Shield a letos firma svou nabídkou rozšířila o nástupce Shield Tablet. Obě zařízení sází především na špičkový výkon, o který se starají čipsety Tegra vlastní výroby. Velkým plusem je však také softwarová podpora, ta patří k nejlepším napříč všemi OEM partnery.

NVIDIA-Shield-Tablet-Android-5.0

Nejvíce to jde poznat u softwarových aktualizací. Ty přicházejí do obou zařízení několikrát měsíčně a ani aktuálnost nepatří k nejhorším. Už v minulosti to byly právě zařízení od nVidie, jež obdržely aktualizaci na KitKat mezi prvními a u čerstvě představeného Lollipopu tomu podle oficiálního vyjádření nemá být jinak.

shieldNvidia

Kalifornská společnost dnes přislíbila nejnovější Android 5.0 všem majitelům letošního tabletu Shield. Konkrétně by se měli dočkat ještě do konce měsíce listopadu. Ve srovnání s konkurenty, jež update přislíbili v průběhu 90 dnů, jde o nezanedbatelnou výhodu. Zoufat nemusí ani majitelé staršího Shieldu, který by se měl Lollipopu dočkat do konce roku.

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here