nVidia Shield dostala aktualizaci

0

nvidia project shield dead trigger 2Ne každý výrobce se softwarově o své zařízení stará tak dobře, jako společnost nVidia o své zařízení Shield. To totiž dostává každý měsíc aktualizace, díky kterým se stává zařízení mnohem propracovanější a nabízí čím dál více funkcí.

Vzhledem k tomu, že měsíce v kalendáři se nám opět prostřídali, nVidia vydala novou aktualizaci, tentokrát s číslem 65. Nových změn moc není, ovšem najdeme zde i prvky, které dokáží zaujmout.

Shield nyní dokáže streamovat z počítače ve kvalitě 1080p při frekvenci 60FPS, při použití Ethernet konektoru, který zapojíte do MicroUSB. Naopak, byla vylepšena vysílací kvalita, konkrétně v rozlišení 720p a také při 60 FPS.

Novinkou je možnost vytvoření komunitního profilu, pomocí kterého budete moci sdílet se svými přáteli Vaše úspechy. Drobného vylepšení se dočkal také Gamepad Mapper.

Aktualizace je nyní dostupná pro všechny herní konzole, aktualizace probíhá pomocí OTA aktualizací. Pokud aktualizace ještě nedorazila do Vašeho zařízení, nemusíte zoufat – v průběhu několika hodin se jistě k Vám dostane.

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here