NVIDIA oznámila pět nových her pro zařízení s procesory Tegra 3

0

Nvidia Tegra

NVIDIA na MWC 2012 v Barceloně oznámila pětici her, která dokáže naplno využít výkonu čtyřjádrových procesorů Tegra 3. Majitelé telefonů i tabletů s těmito procesory si hry budou moct stáhnout už brzy z portálu Tegra Zone.

Sonic The Hedgehog 4: Episode II

Druhý díl hry Sonic The Hedgehog 4: Episode 2 od herní legendy Sega je pokračováním prvního dílu, který si můžete zakoupit na Android Marketu. Ve srovnání s původní verzí pro konzole nabízí nová verze pro Android nové grafické zpracování a bohaté audiovizuální efekty. Na zařízeních s procesorem Tegra 3 bude hra k dispozici až 720p HD rozlišení.

V Sonic The Hedgehog 4: Episode 2 se navíc dočkáme návratu slavného dvouocasého lišáka s přezdívkou Tails, který ve hře pomáhá modrému Sonicovi. K dispozici bude také multiplayer, ve kterém jeden hráč hrající za Sonica spolupracuje při absolvování jednotlivých úrovní s druhým hráčem hrajícím za Tailse.

Golden Arrow

http://www.youtube.com/watch?v=uhLIyX7iYlQ

Na zařízeních s procesorem Tegra 3 bude mít svou premiéru akční adventura Golden Arrow. I v této hře na vás čeká kvalitní zpracování grafických detailů obrovské množství nejrůznějších efektů, které zvýší zážitek ze hry.

Dark Kingdom

Dark Kingdom je hra typu RPG, kterou můžete znát z herní konzole PlayStation 3. Vaším úkolem je najít ztraceného otce na věži bohů. Během cesty sbíráte různé předměty, díky kterým můžete provádět vylepšení zbraní, brnění a dovedností své postavy.

Eden to GREEEEN

Eden to GREEEEN je hra postavená na Unreal Engine, ve které se utkáváte s cizími stroji z jiné planety. Tato hra s pestrobarevnou grafikou a originálním příběhem bude k dispozici jako freemium.

Hamilton’s Great Adventure

Poslední z nových her pro zařízení se čtyřjádrovými procesory od NVIDIA má název Hamilton’s Great Adventure. Zajímavě vypadající novinka, která může na první pohled připomínat nejnovější tituly ze série Super Mario, bude kombinovat prvky strategické a logické hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here