Nové příslušenství pro Sony Ericssony: LiveDock a LiveSound

0

Sony Ericsson představil příslušenství pro své telefony Xperia, které patří do zcela nové řady Smart Extras a jak název napovídá, půjde vždy o příslušenství, které je v něčem „chytřejší“. Prvními kousky jsou multimediální dok Smart LiveDock a sluchátka LiveSound, oba by se měli začít prodávat ve třetím čtvrtletí spolu s novými telefony Xperia Ray a Active.

LiveDock je multimediální dokovací stanice, která nezaujme jen svým designem ale také drobnou, avšak užitečnou funkcí. Pomocí LiveWare Manageru můžete nastavit aplikaci, která se automaticky spustí, když vložíte telefon do doku. Pokud máte dokovací stanici v kuchyni, můžete nastavit automatické spuštění rádia, naopak při používání v ložnici zobrazení velkých digitálních hodin na displeji telefonu. Samozřejmostí je potom možnost nabíjení telfonu při vložení do doku.

LiveSound je hi-fi headset, který jako první disponuje tlačítkem LiveKey. Funkci tohoto tlačítka je možné nastavit v závislosti na spuštěné aplikaci. Pokud například budete používat FM rádio, stisknutím tlačítka se spustí proces rozpoznání skladby TrackID. Nebo jím vypnete či pozastavíte GPS aplikaci pro záznam vaší polohy. Možností využití tlačítkaje opravdu neomezeně. Funkci tohoto tlačítka mohou ovlivnit i samotní vývojáři při programování aplikací. Sluchátka jsou vyrobena z kvalitního kovu, další výhodou je kabel, který se nepříjemně nezamotá. Kvalitní poslech hudby zajistí výborné 6mm reproduktory.

zdroj: xb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here