Nové příslušenství od Sony: SmartWatch, Smart Wireless Headset pro a Xperia SmartTags

6

Společnost Sony představila na veletrhu CES12 tři nové Sony příslušenství tzv. „Inteligentní doplňky“.

Sony příslušenství - SmartWatch, Smart Wireless Headset pro a Xperia SmartTags

SmartWatch

V první řadě se jedná o novou generaci populárního příslušenství Sony Ericsson LiveView, které se nazývá SmartWatch. Jedná se o malé chytré hodinky. Spojením tohoto chytrého zařízení za pomoci bezdrátové technologie Bluetooth s telefonem Sony Ericsson, dokážou velmi užitečné věci. Například přijmout hovor, přečíst zprávu a další úkony, ke kterým jinak potřebujete vyndat mobilní telefon z kapsy. SmartWatch má 1,3 palcový OLED displej a měří pouze 8 mm na tloušťku. Na rozdíl od LiveView je vybaven 128 x 128 pixely dotykového displeje, schopný zobrazit 65 536 barev.

Je dobré vědět, že SmartWatch má vibrační funkci, akcelerometr, odolnost proti poškrábání a kapkám vody. Pro uchycení produktu na ruku, lze vzít libovolný 20mm pásek.

Smart Wireless Headset pro

Je bezdrátový Bluetooth headset, který při spojení s Android telefonem dokáže zobrazit textové zprávy, emaily, kalendář, prohlížet příchozí hovory a další oznámení. Po odpojení od telefonu funguje jako samostatný MP3 přehrávač s rádiem a podporou microSD karet.

Xperia SmartTags

Pomocí NFC funkce u nových telefonů Xperia, lze změnit nastavení telefonu pomocí jediného průchodu. Doma, v práci, v ložnici, v autě. Kdekoli! Jakmile se telefon dotkne SmartTagu, zahájí přednastavený profil uvnitř telefonu. Například potřebujete ihned vyrazit na cestu. Naskočte do auta a dotykem štítku Xperia SmartTags automaticky zapnete systém GPS nebo rozhraní Bluetooth. Můžete i spustit aplikaci Google navigace. Tímto úkonem uděláte najednou všechny tři kroky nebo i více. Sony potvrdilo, že SmartTagy lze podle sebe přizpůsobit.

SmartTags

Headset

SmartWatch

zdroj: xperiablog.net

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here