Nové Need for Speed: Rivals nabídne unikátní hru pro více hráčů napříč platformami

0

need-for-speed-rivals

Pomineme-li stále pokračující trend nezávislých her, tak jednou z nejviditelnějších inovací na herní scéně poslední doby, je snaha nějakým způsobem propojit velké konzole a počítače s chytrými telefony a tablety.

Vidět to můžeme kupříkladu na ráno oznámené závodně akrobatické hře od Ubisoftu nebo i novém pokračování dnes již kultovní závodní série Need for Speed s podtitulem Rivals. Ta bude samozřejmě primárně na konzole a počítače, nabídne ale poměrně unikátní podporu hry pro více hráčů napříč platformami.

Prozatím bohužel strohá oficiální vyjádření hovoří o možnosti připojit se z tabletu s Androidem nebo iOS ke hře hrané třeba na konzoli a nepřímo ji ovlivňovat. Konkrétně je zmíněn příklad zavolání a následného navedení policejního vrtulníku na stíhaného hráče.

Jak to bude nakonec vypadat a hlavně fungovat je prozatím ve hvězdách. Pokud to však klapne, stejně jako to vypadá, že to bude fungovat třeba u Watch Dogs, tak by mohlo jít o zajímavý směr, kterým by se mohly velké hry v budoucnu ubírat.

Zdroj: droidgamers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here