Nová vlajková loď OnePlus 3 je již za dveřmi! Uvědomuje si to i generální ředitel splečnosti.

0

OnePlus 3 je již za dveřmi, a tak přidal generální ředitel společnosti Liu Zuohu ve zjevné snaze vytvořit okolo tohoto zařízení humbuk na Weibo (něco jako čínský Twitter) příspěvek, ve kterém nám sdělil, že nadcházející vlajková loď společnosti se „příjemně drží“.

Tento příspěvek přišel jen několik dní poté, co obvykle spolehlivý leakster @evleaks sdílel tiskový render OnePlus 3, který znázorňuje telefon v celé jeho kráse.OnePlus 3Co se týče specifikací, pověsti říkají, že OnePlus 3 bude poháněn procesorem Snapdragon 820 a displej přijde s 5,5 palcovou úhlopříčkou a rozlišením 1080p. Telefon se bude prý také vyrábět ve dvou variantách, z nichž jedna bude disponovat operační pamětí 4 GB a druhá 6 GB. Místo pro ukládání dat bude zajišťovat 32 GB nebo 64 GB interní úložiště.

Hlavní fotoaparát by měl mít rozlišení 16 MP a dá se předpokládat, že bude pořizovat dobré snímky. Selfie si pořídíte díky 8 MP přední kamerce. Smartphone poběží na OS Android 6.0.1 Marshmallow a energii pro provoz bude dodávat baterie o kapacitě 3 000 mAh. Očekává se, že OnePlus 3 bude oficiálně představeno 28. května.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here