Nová verze Sense z HTC M8 unikla na prvním screenshotu

0

sense 6 evleaks

Na twitterovém účtu @evleaks, který nejspíš nemusíme našim pravidelným čtenářům příliš představovat, byl zveřejněn údajný screenshot z nové verze uživatelské nadstavby HTC Sense, která by měla nést pořadovou číslovku 6. Prvním smartphonem vybaveným touto uživatelskou nadstavbou by měla být chystaná vlajková loď HTC M8 (One 2).

Na screenshotu můžeme vidět domovskou obrazovku, konkrétně funkci Blinkfeed, která by se měla dočkat poměrně výrazných změn v designu. Jen kosmetickými úpravami prošla notifikační lišta a ikonky v dolní části obrazovky. Nepřehlédnutelnou novinkou jsou virtuální tlačítka v dolní části obrazovky, která potvrzují dřívější spekulace, že HTC M8 bude prvním smartphonem taiwanského výrobce bez samostatných dotykových tlačítek pod displejem.

V podobném duchu se nejspíš ponese proměna vzhledu celého uživatelského rozhraní Sense. Očekávat bychom tedy mohli především použití světlejších barev a více průhledných prvků. HTC M8 by mělo být podle nepotvrzených informací představeno v březnu na tiskové konferenci v New Yorku, není však vyloučeno, že se výrobce svou dlouho očekávanou novinkou pochlubí už na konci února v rámci veletrhu MWC 2014.

zdroj: Evleaks (Twitter) via HTC Source

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here