Nová Pac-Man hra od Namco a Hipster Whale

0

Letos se slaví velké herní výročí. Slavný Pac-Man totiž slaví 35 let od své první hry. Jako oslavu se rozhodli vývojáři ze studií Bandai Namaco a Hipster Whale, kteří stojí za slavnou a oblíbenou hrou Crossy Road, vydat novou hru pro mobilní zařízení s názvem Pac-Man 256. Ptáte se proč 256? Hra bude založena na tzv. 256 glitchi, což je chyba v originálním kódu, která zamezovala hráči dostat se dále než do 256 levelu.

Hra Pac-Man 256, ale nebude jako klasický Pac-Man, bude jiná, nová a více přizpůsobená pro moderní hráče. Bude se totiž jednat o nekonečnou běhačku, ve které ale zůstanou klasické prvky jako například pohled z vrchu dolů, sbírání ovoce, abyste byli v bezpečí před duchy atd. Přibude však Glitch, který se bude sunout kupředu a vy se budete muset posouvat dopředu taky nebo Vás zničí. Základní prvek hratelnosti tak vypadá stejně jako u už zmíněného Crossy Road.

Jak už je dnes zvykem, ve hře se uplatní freemium model a bude tedy obsahovat nákupy uvnitř aplikace. Hra by měla být vypuštěna do světa koncem letošního léta.

https://www.youtube.com/watch?v=O4SvwtqsZ7Y

Zdroj: Phandroid.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here