Nová klávesnice Mazec pro iPhone a iPad se vrací k psacímu písmu

1

Psaní rukou by se opět mohlo těšit oblibě díky nedávno vydané Mazec klávesnici pro iOS, která využívá poměrně nově objevený zájem vývojářů tohoto systému o aplikace třetí strany. Na trhu se dá sehnat spousta klávesnic, ale právě ta Mazec přichází se zajímavými novinkami. Pojďme si o nich říct.

Mazec

Namísto ťukání písmenek se zaměřuje na starý dobrý rukopis. Předtím než si začnete dělat srandu z možnosti psaní slov prstem na obrazovku, vyzkoušejte si to na vlastní pěst, abyste viděli, jak dobré rozpoznávací schopnosti tato klávesnice má. Kromě dovednosti poznat z pár škrábanců, co máte na mysli, umí tato vychytávka od prvního tahu per., ehm prstu, vyhledávat z obrovské databázi návrhů.

Konverze psaného textu do tiskacího probíhá bez sekání pro emaily, textové zprávy, poznámky nebo i ,,lajky“, takže můžete rychle odpovídat palcem, když můžete ovládat telefon jen jednou rukou. Mazec se také učí z Vašeho psaní a dokáže si zapamatovat slova a fráze, které používáte nejvíce, přičemž Vám je nabídne ihned poté, co usoudí, že máte na mysli právě tyto. Pokud Vás tato novinka v oblasti iOS klávesnic zaujala, můžete si ji stáhnout za cenu $4.99 z tohoto odkazu: https://itunes.apple.com

zdroj: http://www.phonearena.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here