Nová hra Blast Blitz je nyní dostpuná na Google Play

0

Vývojáři z PolyPandas vydali novou hru na Android se jménem Blast Blitz. Hráči budou ve hře hrát za robota, který se prodírá skrz nekonečné bludiště. Vývojáři se nechali inspirovat další nekonečnou hrou jako je Crossy Road.

Hráči se budou se svým robotem pohybovat kolem různých překážek a během toho se budou muset vyhýbat různým nepřátelům. Narozdíl od hry Crossy Road se můžete se svým robotem pohybovat jakýmkoliv směrem. Ve hře mohou hráči také položit bomby, aby zničili překážku před sebou nebo můžete bombu použít ke zničení nepřátel. Hra trochu připomíná jinou hru: Bomberman.

blast-blitz-android-game-1 blast-blitz-android-game-2

Hra Blast Blitz obsahuje:

– Ničení zdí, či překážek před Vámi, abyste se dostali v bludišti dále.
– Mnoho vylepšení a bonusů přímo ve hře.
– Odemykání různých šílených charakterů

www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=rI7LUEzlDoQ

Dávejte si ale pozor na nepřátelé před Vámi. Oni také mohou položit bombu, která Vás zabije, takže budete muset začít zase znovu. Bombu můžete odkopnout nebo se jít rychle schovat za nějakou zeď. Ve hře si můžete odemykat různé charaktery, které mají nějaké zvláštní schopnosti, či bonusy. Také dostáváte během hry Coiny, což je měna ve hře, za kterou si můžete kupovat různé věci. Když hráč přímo ve hře umře, tak si může vybrat jestli chce začít znovu nebo si může vybrat shlédnutí videa, poté může pokračovat ve hře.

Blast Blittz je nyní dostupná na Google Play a je zcela zdarma.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here