Nokia plánuje hvězdný návrat! V roce 2017 by měla představit asi 5 nových telefonů s Androidem

1

Únorový Mobile World Congress je místem, kde představují svá nejnovější zařízení všichni hlavní hráči z odvětví mobilních telefonů (s výjimkou Applu), a přesně proto tam HMD Global plánuje odstartovat návrat legendárních telefonů Nokia.nokia_c1_leakZdroje uvádějí, že bychom se měli v příštím roce dočkat nejméně čtyř až pěti nových zařízení značky Nokia.

Telefony mají začínat u 5″ až 5,7″ úhlopříčku displeje s WQHD nebo FHD rozlišením. O zařízení Nokia D1C zatím víme, že by mělo přijít ve dvou variantách, z nichž jedna má mít 3 GB operační pamětí, 5,5″ displej a její cena by se měla pohybovat někde okolo 200 $, zatímco druhá nabídne pouze 2 GB operační paměť, 5″ FullHD displej a cenu pohybující se okolo 150 $.

Tyto specifikace zjevně nejsou vhodné pro vlajkovou loď, takže má HMD Global pravděpodobně v rukávu něco dalšího nebo plánuje testovat zájem o zařízení od Nokie s telefony střední třídy a do vlajkových lodí se pustit až po úspěšném startu.

Zdroj

1 komentář

  1. No to je článek jako kráva…. Tolik důležitých informací jsem ani nečekal 🙂 se nedivím, že se na tomto serveru téměř nediskutuje – není o čem….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here