Nokia P1: je možný návrat Nokie s Androidem? (Video)

0

V květnu letošního roku rozjela Nokia mnoho obchodních jednání, které by firmě umožnily licencovat svoje velmi známé jméno ostatním výrobcům smartphonů s Androidem a tabletů. Mezi hlavní zájemce o jméno Nokia patřil jeden z největších výrobců elektroniky Foxconn a společnost HMD, která je z velké části tvořena bývalými vedoucími pracovníky Microsoftu.nokia-p1

Nyní na internet unikl render, který údajně odhaluje nový telefon poháněný Androidem, jde o Nokii P1. Toto zařízen prý bylo vyvinuto inženýry v InFocusu/Sharpu (Foxconn letos koupil společnost Sharp), střípky úniku o zájmu Foxconnu se tedy zdají být propojeny.

Z renderu je patrné, že by telefon měl být dostupný v modré a lososové barvě. Bohužel, to jsou prozatím jediné informace, které o Nokii P1 víme. Zatím nejsou dostupné žádné specifikace, cena, ani přibližné datum představení.

youtu.be/nM9WaLqZEWk

Podle platný smluvních podmínek mezi Microsoftem a Nokií nesmí finská společnost představit nový smartphone nesoucí její jméno do třetího kvartálu letošního roku. Do kvartálu, který před pár dny začal.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here