Neoficiální Ice Cream Sandwich pro Nexus S je již ke stažení

1

Máte Nexus S a už se vám nechce čekat na oficiální aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich? Šikovnému vývojáři HAKA z fóra XDA developers se podařilo portovat nejnovější verzi Androidu z vydaného SDK na Google Nexus S. Většinu chyb se podařilo doladit, objevují se jen problémy s bluetooth, NFC a fotoaparátem (například nefunguje panorama mód). Tato ROM je postavena na buildu číslo 13 (nejnovější je build 14), proto ještě některé věci chybí, například nové ikony a odemykání telefonu detekcí obličeje. Samotný autor doporučuje tento neoficiální Ice Cream Sandwich i pro běžné každodenní používání. Pokud ale chcete plnohodnotný a bezproblémový operační systém, počkejte si raději na oficiální aktualizaci přímo od Googlu.

Další informace a potřebný zip soubor naleznete zde. Nezapomeňte, že instalaci provádíte na vlastní nebezpečí a pro její provedení jsou nutné alespoň základní zkušenosti s podobnými činnostmi na Androidu.

Graf ceny produktu Google Nexus S poskytuje server Heureka.cz

1 komentář

  1. Keď vidím ten prudko neinteligentný Dialer, čo je každom v základnom Androide, vždy krútim hlavou a jednoducho NECHÁPEM 😮

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here