Někteří majitelé LG G5 mohou otestovat nový Android 7.0 Nougat

0

LG nedávno otevřela pro vlastníky vlajkového modelu G5 přihlásit se do beta testování nejnovějšího Androidu 7.0 Nougat. Do programu se ovšem může přihlásit pouze 2 000 lidí, od kterých si LG slibuje poskytnutí cenné zpětné vazby.LG-G5-누가-Nougat-프리뷰-프로그램640

Od úterý se může u LG 2 000 šťastlivců zaregistrovat pro beta testování Androidu 7.0 Nougat na LG G5. Bohužel, toto privilegium se vztahuje pouze na zákazníky LG U+, jihokorejské mobilní sítě provozované společností LG.

Přestože beta testování nebude v našich končinách dostupné, můžeme mít radost, že na našich LG G5 přistane již velmi intenzivně otestovaný a následně odladěný Android 7.0. Navíc podle LG by díky tomuto programu měl být update připravený ještě o něco rychleji, než se dříve plánovalo.

LG se tedy připojuje k Sony, které nedávno podobný program spustilo pro Sony Xperii X Performance. Tento program se sice do Evropy již podívá, ale pouze do některých států. Na seznamu je: Švédsko, Norsko, Portugalsko, Finsko, Dánsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Island, Itálie, Nizozemsko a Španělsko.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here