Nejlepší karaoke aplikace pro Android a iOS

0

Od jiných organismů žijících na Zemi se lidé liší v mnoha věcech a zpívání je jednou z nich. Ačkoliv naše domácí zpívání zní někdy daleko hůř než vytí divé zvěře, na dobré náladě a radosti nám to nikterak neubírá. Nikoho tedy nepřekvapí, že karaoke hardware a software se stále těší velké oblibě. 

Přestože je však ,,karaoke průmysl“ rozšířen všude možně, na trh s mobilními telefony zas tak zásadně nepronikl. Skutečně během hledání aktuálně nejlepších možností pro uživatele mobilních karaoke aplikací jsme se zapotili, protože těch dobrých je jako šafránu. Takže nezdržujme a pojďme se kouknout na čtyři špičkové:

1) Sing! Karaoke (od Smule)

Právě tato aplikace by se dala označit za absolutně nejuhlazenější svého druhu. Standardem je 1200 písniček v databance a možnost si své výkony nahrát. Dále je uživatelůn k dispozici zpívání duetů nejen s kamarády, ale také s náhodnými zpěváky po celém světě. Základ je zdarma, za všelijaké vychytávky si však budete muset připlatit.

1 2 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Yokee

Hlavním pilířem, na kterém stojí appka Yokee, je definitivně propojení s kanálem Youtube. Díky tomu máte přístup k obrovskému množství na míru sedících písniček právě z této stránky a to zcela zdarma. Občas narazíte na komplikaci v podobě VIP písní, ke kterým nemá přístup každý (stejně jako u Sing!), ale máte možnost se k nim dostat bez placení skrze postupné nasbírání Yokee mincí.

4 5 6 7


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) Red Karaoke

Tahákem červeného karaoke je taktéž mimo mnoho jiných zdrojů hlavně Youtube, takže i při jeho použití budete mít určitě z čeho vybírat. Možná by neuškodilo obléct aplikaci do trochu čerstvějšího kabátku, což jí však na funkčnosti a zábavnosti neubírá.

8 9 10 11


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4) StarMaker

StarMaker dělá určitě zajímavým nezvyklý způsob zobrazování textů písní a možnost nahrávat svá vystoupení předním fotoaparátem smartphonu, takže můžete svá dozajista úžasná vystoupení prožívat znovu a znovu. Zboží dokoupitelné přímo v aplikaci budou muset největší fanoušci karaoke opět skousnout i tady, nicméně i s neplaceným obsahem se dají zažít hodiny dobré zábavy.

12 13 14 15


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tak teď už víte, jaký software použít k pořádné zpívací smršti. Jen nezbořte dům. 🙂

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here