Nejlepší hry pro Samsung Gear VR

0

Hry, které by sis neměl nechat ujít – Samsung Gear VR.

Existuje spoustu skvělých her a zkušeností, které jsou k dispozici na Samsung Gear VR. Nalezení skvělé hry v rámci obchodu Oculus může být obtížné, a to je důvod, proč jsme tady pro Vás. Našli jsme ty nejlepší z nejlepších, a nabídneme Vám podrobnosti o každé z nich.

Dreadhalls

dreadhalls

 

Pokud jsi fanoušek hororových her, pak Dreadhalls by měla být právě pro Vás. Probudíte se uvnitř slabě osvětlené kobky bez zbraní, jen s malou lucernou, která Vám pomáhá k osvětlení místnosti. Budete muset najít cestu ven z té jámy a budete muset uniknout příšerám, která číhají v halách.

Dreadhalls je atmosférická hororová hra, která tě donutí nahlédnout za každý roh. Žalář je generovaná, takže nikdy nebudete vidět přesně stejné rozložení dvakrát. Nejlepší ze všech, v Oculus Store si ji můžete koupit za pouhých $4,99 (127 Kč) za plnou hru.

Eve: Gunjack

eve-gunjack

Když přijde na střelbu pirátů ve vesmíru, pak už nikdy nebudete muset nic jiného než Evy: Gunjack. Vaším jediným úkolem v této hře je střílet vše co se hýbe, a to dělá hru zábavnou a náročnou. Existuje spousta úrovní, které vás zabaví a můžete do ní spadnout i na několik hodin.

Eve: Gunjack je rychlá, střílecí, arkádová hra. Můžete si ji koupit v Oculus Store nyní za $9,99 (255 Kč).

Keep talking and nobody explodes

keep-talking-nobody-explodes

Jeden z nejlepších částí VR, můžete se o něj podělit s přáteli. That’s where Keep talking and nobody explodes  přichází. Jedna osoba nosí Gear VR a má s sebou bombou. Chcete-li jej odzbrojit, budete muset poslouchat pokyny od svých přátel, kteří mají příručku na zneškodnění bomby.

Hra je pro některé veselou výzvou. Na Oculus Store si ji můžete koupit za $14,99 (385 Kč).

Herobound: Spirit Champion

herobound-spirit-guardian

Rozhodně byste měli nahlédnout na Herobound Spirit Champion. Jako Šampion života, budete muset cestovat přes čtyři říše. Budete se muset vypořádat s desítkami nepřátel podél cesty.

Hrajete jako šotek se kterým musíte projít čtyři říše: Země, Vzduchu, Vody a Ohně. Bojujete s nepřáteli, budete muset také vyřešit několik hádanek. Hru si můžete koupit na Oculus Store za $9,99 (255 Kč).

Smash Hit

smash-hit

Smash Hit je neuvěřitelně zábavná hra, která má jeden skutečný cíl, rozbít absolutně vše, co Vám bude stát v cestě. Hra vás automaticky pohání po světě a začínáte s jedním míčem, kterým budete moct rozbít skleněné panely. Začíná to docela snadně, ale brzy se budete pohybovat rychleji, a musíte zasáhnout více a více panelů, aby se Vám odemkla další oblast.

Tato hra Vám přinese spoustu zábavy. Také obsahuje zvukovou stopu, která Vás může snadno zatáhnout do hry. Jedna z nejlepších výhod je, že si ji můžete koupit za pouhých $2,99 (76 Kč) na Oculus Store.

 

 

 

Land’s End

lands-end

Můžete proplouvat krásným světem při řešení jednoduchých hádanek na vaší cestě. Je dobrá a přesvědčivá víc, než si myslíte. Nicméně popsat tuto hru je trochu složitější, pokud si ji sami nezahrajete.

Existuje pět etap, v každé zažijete něco trochu jiného. Nicméně, Lands End jsou to hádanky. I tak je to zážitek, který byste si neměli nechat ujít. I když to není dlouhá hra, můžete si ji koupit na Oculus Store za pouhých $3,99 (105 Kč).

VR Karts: Sprint

vr-karts-sprint

Jen proto, že hrajete ve VR, neznamená, že musíte hrát sami. VR Karts: Sprint, přináší úžasnou, zábavnou, závodní hru pro Gear VR. Existuje několik různých režimů přehrávání, různé stopy, a různé funkce, kterými můžete vyhodit ostatní závodníky mimo trať.

Je to zábavná hra pro VR. Ať už závodit proti AI, nebo svým přátelům, Karts závodní hry jsou skvělý způsob, jak si vybít zlost. Koupit si ho můžete za $5,99 (153 Kč).

CoLab

colab-collect-boxes

Když přijde na adventurní hry ve VR,  zdají se být v poslední době všude. CoLab má jiný přístup, přináší Vám hru, ve které jste první závodník na světě VR herní show. Budete si muset vymyslet způsob, jak se dostane dál přes žonglování, řešení fyzikálních hádanek a další.

CoLab je opravdu zábavně založená hra, která vás vtáhne. Můžete si ji koupit v Oculus  Store za $4,99 (127 Kč).

 

 

Wrath of Loki

wrath-loki-hero

Pokud si chcete zahrát hru se zajímavým příběhem, tak máte štěstí. Musíte zastavit Loki, než se mu podaří způsobit zmatek po celém světě.

Hra je sama o sobě zábavná a někdy obtížná. Je k dispozici za pouhých $2,99 (76 Kč) na Oculus Store.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here