Nejlepší dárky pro vlastníky PlayStationu 4

0

Udělej někomu s dárkem pro PlayStation 4 radost!

Pokud kupuješ dárek pro někoho, kdo je velký fanoušek PlayStationu 4 a nejsi si doopravdy jistý, co to je, nejsi sám. Nakupování pro hráče není nejlehčí věc na světě, pokud teda nejsi typ člověka, který jde do obchodu a koupí tu nejnovější hru, která právě vyšla.

Máme pro Vás návod věcí, který by si mohl každý fanoušek PlayStationu 4 rychle oblíbit.

PlayStation+ Subscription

psplus

Jedna z nejlepších věcí hraní PlayStationových her, je hrát s přáteli, kteří právě nejsou ve tvém obývacím pokoji. Není to pouze k tomu, aby jsi hrál online se svými přáteli, ale zahrnuje to i speciální slevy. PlayStation+ také garantuje pár her zdarma každý měsíc, jako součást předplatného.

Jde zakoupit na měsíc, tři měsíce a dvanáct měsíců a může sloužit i jako doplněk, pokud to už někdo používá, prostě si to prodlouží.

Nyko Modular Charge Station

nyko

Nabíjení ovladače PlayStationu 4 není složité, ale málokdy vypadá hezky. Sony chce, aby sis připojil USB kabel na přední straně konzole a zapojil i svůj ovladač, což znamená spoustu volných drátů. Nevypadá to dobře, takže nabízí se nabíjecí stanice, která ten “nepořádek“ trochu omezí.

Nyko je nabíjecí stanice, která patří mezi top produkty PS4. Nezabírá hodně místa a nabíjí Vaše ovladače, zrovna když je nepoužíváte. Také to vypadá lépe než volně ležící dráty.

PlayStation Gold Wireless Stereo Headset

psheadphones

Každý hráč má perfektní sluchátka, ale ne každé fungují s PS tak, jako ty od Sony. Tyto sluchátka přesměrují veškerý zvuk z televize bezdrátově, takže nebudete nikoho rušit. Tato sluchátka mají také mikrofon, takže si můžete užít i multi-playerové hry s přáteli.

Zvuk je skvělý a pracují dobře, baterie Vám vydrží několik dní bez výměny. Sony sluchátka jsou také skládací, takže je snadné je někam uložit, narozdíl od jiných dobrých herních sluchátek.

PlayStation VR

psvr_0

 

Spousta lidí, kteří hrají různé hry, by se měli do příběhu ponořit. PlayStation Virtuální realita, by k tomu měla pomoct. Je to VR headset, který umožňuje lidem rozhlížet se ve hře. Nově je poskytnuta celá nová sada her. Tento headset pracuje se Sony PlayStation Move ovladači, které Vám umožní např. komunikovat rukama ve světě VR.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here