Nejlepší Android hry pro Září 2014 část I

0

Září uteklo jako voda a společně s ním se vytrácí i poslední náznaky léta. Dobrou zprávou je, že se nám tento měsíc na Google Play objevila celkem velká dávka povedených her, které si také dnes a zítra představíme. O některých jsme již psali, o některých ještě ne. Tak ať Vám některý zajímavý titul neuteče. Pojďme na první polovinu z nich.

1) Angry Birds Stella

O této novince se již zmínil kolega Machoczek ve svém příspěvku ze začátku září. Vývojáři z Rovio mají nejspíš pocit, že her s naštvanými ptáky ještě nebylo dost, a tak sází na jistotu s dalším přídavkem do sbírky. V podstatě je hra stejná jako její předchůdci, jen je tak nějak feministicky zaměřena. Veškeré ptačí charaktery jsou totiž dámy s různými schopnostmi, které můžete zkoušet ve 120 levelech. To by bylo asi vše.

1 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Asphalt Overdrive

Dalším zářijovým kouskem je pak Asphalt Overdrive, o kterém již psal Marek Přidal zde. Tak jako Rovio sází jedny naštvané ptáky za druhými, snaží se i Gameloft vytěžit ze značky Asphalt co nejvíce. Asphalt tentokrát s podtitulem Overdrive je opět závodní gamesa spojená s plněním misí. Autoři ji tentokrát však oblékli do retro kabátku. Můžete řídit až 30 různých vozů, mezi kterými můžeme zmínit ikonické Lamborghini Countach a Ferrari Testarossa, zatímco budete plnit až 7 misí typu uhánění policistům, souboje s bossy, vyhýbání se překážkám, …

1 2 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) Beach Buggy Racing

Novinka Beach Buggy Racing je sequelem k titulu Beach Buggy Blitz. Vrhněte se do šíleného, překvapivého světa plného akčního závodění. Porovnejte síly s tlupou spolujezdců, ze kterých má každý speciální osobnost a schopnosti. Můžete využívat několika vychytávek ke zbrždění soupěřů nebo posunutí se k cíli jako zuřivé nárazy, ohnivé koule či olejové skvrny. Se šesti různými hracími módy se nudit určitě nebudete.

1 4 3 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4) Boogey Boy

Boogey Boy je 3D běhačka . Nastal akorát čas jít spát a Boogeyman se Vás snaží polapit. Dokážete utéct svým nočním můrám? Sbírejte baterie, abyste mohli aktivovat svoji baterku a utéct tak dříve zmíněnému. Bojujte s divnými a bizarními nepřáteli ve snovém světě hlavního hrdiny. Aktivujte speciální power-uppy, aby jste pomohli chlapci utéct před terory noci.

2  4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5)BombSquad

V této hříčce můžete vyhodit do povětří svoje kamarády prostřednictvím miniher od získávání vlajky až po hokej. Dejte postavičkám různých druhů jako piráti, nindžové, barbaři a šílení kuchaři zabrat pomocí tuny nálože. Bomb Squad podporuje hru přes internet stejně jako lokální multiplayer pro až osm hráčů najednou, takže můžete zapojit všechny kamarády.

2 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6) Cardinal Quest 2

Další titul Cardinal Quest 2 je srozumitelným a vyzývavým dobrodružstvím.  Ponořte se do nebezpečného podzemí s unikátními charaktery a dosáhněte nejlepších výsledků. Objevujte taje překvapujícího podzemí, postavte se tváří v tvář nebezpečným stvůrám a vychutnejte si postupem času narůstající moc. Máte k dispozici hrdiny různých tříd, které můžete vybavovat rozlišnými kouzly a schopnostmi.

1 4 3 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7) Counter Spy

Ve hře Counter Spy máte za úkol překazit šílené supervelmoci vypuštění zabijáckých nukleárních raket. Jako supergant se vrhěte po hlavě do akce, potají sabotujte hanebné plány a bojujte za světový mír. Hra je vybavená slušivým designem inspirovaným obdobím studené války. Plynulý průchod prostředím Vám zajistí, že v této střílečce zabodujete.

4 3 2 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

8) Dragon Quest

Poté co vydala společnost Square Enix minulý měsíc hru Dragon Quest 4 pro Android, chce nejspíš přidat do katalogu Google Play ještě další tituly. Vydala tedy svůj starý originální kousek Dragon Quest tentokrát v dotykovém provedení, abychom si mohli hru vychutnat zase jinak. Za $3 dostanete přístup k celé hře bez žádných zbytečných in-app nákladů navíc.

3 2 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9) Goat Simulator

O Goat Simulator jste si mohli přečíst ve článku Marka Přidala před pár dny. Ti z Vás, co o ní slyší poprvé, si asi říkají, co za bizarní aplikaci může být kozí simulátor? Nic zvlášního nečekejte, spíš něco pořádně divného. Pokud jste si chtěli někdy v životě vyzkoušet, jaké je být kozou, nejspíš jsme Vám splnili sen. Ti z nás, kteří nechtějí dát za kozí potěšení poměrně velký obnos peněz, si můžou alespoň v galerii prohlédnout, co vše dokáže kozí fešanda se svým jazykem. Nemusíme snad zmiňovat, že aplikace vznikla jako vtip. Na prodejích jí to neubralo.

4 3 2 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

10) Interstellar

Dnešní desátou a zároveň poslední položkou je simulátor Interstellar. Hry inspirované filmy většinou za nic nestojí, Paramount se však svého úkolu zhostil dobře. Uvolnil pro nás hru, ve které si můžeme vytvořit a přizpůsobovat vlastní solární systém s planetami, měsíci, asteroidy a jinými vesmírnými tělesy. V rámci Instellaru je možno prozkoumávat také systémy jiných kreativních jedinců. Jen pozor, ať nespadnete do černé díry. Zjistěte, jak dlouho dokážete řídit loď Endurance bez ztráty paliva nebo času relativního k Zemi. Protlačte se skrze různé solární systémy za účinků skutečné fyziky a zákonů gravitace.

1 2 3 4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dnešní výběr byl docela pestrý. Už víte, jakou zářijovou hru si zahrajete? Pokud byl pro Vás dnešní seznam málo, můžete se těšit ještě na druhou půlku zase zítra.

zdroj: http://phandroid.com

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here