Nabíjecí superhračky pod stromek

0

Máme pátého prosince a svátky již klepou na dvěře. Spíše stojí už jednou nohou v domě. Zbylý čas na vánoční nákupy se nekompromisně zkracuje, zatímco počet hlav v praskajících obchodních centrech roste exponenciálně. Pojďme se podívat na pár základních vychytávek zaměřených na nabíjení chytrých zařízení, kterými byste mohli obdarovat svoje blízké.

1) Poweradd micro USB kabely (balení po čtyřech)

USB kabelů skutečně není nikdy dost. Člověk ani neví, jak se to děje, ale tyhle malé potvůrky se jednoduše neustále ztrácí, opotřebovávají nebo si je berou na milost zuby našich mazlíčků. Proto je fajn si nakoupit balíček kvalitních kabelů po čtyřech za $8, tedy asi 180 Kč. Vysokou kvalitu zaručuje 12měsíční možnost výměny, pokud se něco pokazí.

1

2) Nabíječka HTC Rapid Charger 2.0

Spousta uživatelů nejspíš ještě ani nebude vědět, o co se jedná, pokud zmíníme rychlou technologii nabíjení Quick Charge 2.0 od Qualcommu. Jde o opravdu rychlé nabíjení pro hrstku největších taháků mezi telefony roku 2014.

Je úplně jedno, jestli jste si přes noc zapomněli nabít telefon nebo si o polední pauze pořádně zapařili nějakou graficky náročnou hru, díky Quick Charge 2.0 je otravně dlouhé nabíjení minulostí. Tito supermani v nabíjení dodají Vašemu telefonu šťávu až o 75 % rychleji než klasické adaptéry. Potíž je však v jejich dostupnosti v online obchodech.

V ochodu Amazon můžete sehnat jeden z nejlepších, a to HTC Rapid Charger v ceně $18 (ca 400 Kč). Funguje nejen pro zařízení HTC a navíc je také značně levnější jako třeba Motorola Turbo charger, za který dáte dvakrát tolik. Největší výhodou je bezesporu kompatibilita s každým smartphonem či tabletem. Udělejte si radost a upgradujte své nabíjení na číslo 2.0.

2

3) Powermod Quick Charge 2.0 car charger do auta

Už jsme si řekli, proč je Qualcomm Quick Charge 2.0 vhodným vánočním dárkem. Na praktičnosti však nabývá o dost více, když jej můžete použít v autě. Vzhledem k tomu, že v autě zas tolik času denně netrávíme, o to více oceníme bleskovou rychlost nabíjení. Powermod nabíječku naleznete na Amazonu za $25 (560 Kč). Oku sice moc nelahodí, nicméně svoji práci odvádí skvěle. Pokud není Vaše chytré zařízení kompatibilní s QQCh 2.0, vyzkoušejte autonabíječku Mpow 6Amps 30W (3A per port).

3

4) Bolse Desktop Charging Station – Nabíjecí stanice

Na internetu najdete pár skrze USB nabíjejících stanic, ale ty stejně nenabíjejí více zařízení najednou plnou rychlostí. Proto vyzdvihujeme právě Bolse Desktop Charging Station. Je velká zhruba jako iPhone a nabízí 7 USB zdířek, které musí vystačit opravdu každému. S výkonem 60W je k dispozici nabíjení pěti tabletů nebo sedmi smartphonů plnou rychlostí. Díky 1,5 metrů dlouhému kabelu můžete stanici položit prakticky kdekoli a nabíjené zařízení plně využívat.  Jedinou malou nevýhodou je pouze potřeba většího množství USB kabelů, o tom jsme však již povídali v prvním bodě. 🙂 Tato hračka Vás příjde na $36 (asi 800 Kč).

4

Zlákalo Vás nějaké z těchto zařízení?  Běžíte už do obchodu? 🙂

zdroj: http://phandroid.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here