Na prémiových verzích Galaxy S6 zapracují Burton, Swarovski, Montblanc a jiní

0

Samsung už má za sebou poměrně dlouhou historii spoluprácí s různými značkami, které jeho zařízením přidávají jistý luxusní nádech v podobě limitovaných edicí. Jmenujme například společnost Montblanc, která nedávno vypustila na trh velmi předražený stylus a kryty pro Galaxy Note 4.

6

U nových modelů Galaxy S6 a S6 Edge klade Samsung velký důraz na design a také na to, že ,,řada S6 propojuje svět módy a technologie“. Nikoho tedy nepřekvapí, že Android gigant navázal spolupráci se jmény jako Burton, Swarovski, Montblanc, Rebecca Minkoff nebo Romero Britto.

Značka zaměřená na vybavení pro snowboarding, Burton,navrhla pestré ochranné kryty vycházející z dvou nejpopulárnějších designů firmy.

1

Společnost Swarovski se Samsungem nespolupracuje poprvé. Tentokrát přináší ochranné kryty, vyzdobené krystalky skla v různých odstínech pro Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge.

2

Montblanc nabízí zase kožená pouzdra a ,,flip kryty“ navržené přímo v Itálii, zatímco společnost Rebeca Minkoff přispěla hravou kombinací ochranného koženého pouzdra a decentním květinovým vzorem.

3

Nakonec, Romero Britto stojí za průsvitnými kryty unikátních, až lehce šílených vzorů.  4

Vedení Samsungu se nechalo slyšet, že toto příslušenství bude k dostání hned po vydání očekávaných modelů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge 11.dubna letošního roku samozřejmě společně s originálními obaly a nabíječkami o trochu rozumnější ceně.

5

Kolik byste byli ochotni utratit za model telefonu vyzdobený Vaší oblíbenou značkou?

zdroj: http://www.androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here