Na Android se chystá nové MMORPG s názvem Dragon Eternity

1

Ruská vývojářská společnost Game Insight chystá nové multiplatformní MMORPG Dragon Eternity pro Android, iOS a internetové prohlížeče podporující HTML5.

Ve hře se stanete dobrodruhem, který se připojí k jedné ze dvou dostupných frakcí: Vaalor nebo Sadar. Tyto dva národy spolu bojují o půdu a zdroje, oba ale trápí armády monster a skupiny zločinců. Dragon Eternity bude nabízet 500 různých monster, tisíce úkolů,  nejrůznější druhy výzbroje a souboje mezi dvěma hráči (PvP).

Při vytváření své postavy si budeme moct vybrat jednu ze třídy: Berserkr (severský bojovník), Paladin nebo Witcher (zaklínač). Ve hře bue možné vyzkoušet jeden z šesti magických systémů a vybrat si zvíře, které vám pomůže s plněním úkolů.

K dispozici bude též bohatý řemeslný systém obsahující více než 200 receptů a devět různých pracovních příležitostí týkajících se sběru neb výroby.

Mobilní verze pro Android a iOS jsou zatím jen ve stádiu vývoje. Nedočkaví hráči ale mohou vyzkoušet beta verzi přímo ve svém internetovém prohlížeči, která už má přes jeden milion testovacích uživatelů z celého světa.

zdroj: pg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here