Může kalkulačka zamaskovat Messenger? Může!

0

Funkčnosti kalkulaček v chytrých telefonech se od sebe většinou moc neliší, a tak ze dvou většinou zvolíme tu s lepším designem. Vývojař Fahrbot  přesto našel způsob, jakým se odlišit. Ten přišel se smysluplně nenápadnou až nudou kalkulačkou, kterou byste si skutečně bez problémů zaměnili s jakýmkoli jiným AOSP počítadlem. Nikoho by nejspíš nenapadlo, že pod povrchem se skrývá utajená SMS a MMS aplikace navíc vybavená funkcí volání.

2 1 7

Novinka vychází z toho, že jednoduše přidáte soukromé kontakty a dáte jim vědět skrze zabudovaný ciferník nebo messenger, které zvládnou zamaskovat hovory a zprávy. Tato vychytávka zvládne zabezpečit i blokovat příchozí hovory konkrétních kontaktů, vymazávat historii volání, ale  naopak ji i uložit pozdějí do Dropboxe a Google Drivu. Jak by se dalo čekat, aplikace Private Place šifruje veškerá používaná data, přitom je 64-bit kompatibilní, takže její vyhlídky nemají v budoucnu konečnou.

5 4 3

Bohužel k správnému fungování je nutné rootnout systém, aby Android omylem nepadal. Aplikace samotná je podporována hlavně reklamami, a tak na Vás po dvou ,,bonusových“ prvních dnech začnou vyskakovat. Zbavit se jich můžete však za poplatek vývojáři. Pokud Vás aplikace zaujala, stáhnout ji můžete zde:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Otázkou je, zda někoho napadne šťourat v aplikaci s tak ,,nenápadným“ názvem. 😀

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here