Motorola představila i dvoje bezdrátová sluchátka

1

Motorola dnes na své akci neukázala tři nové mobily, ale i dvoje nová bezdrátová sluchátka, jenž se jmenují Moto Pulse a Moto Surround. Rozdíl mezi nimi je ve tvaru a konstrukci.

Moto Pulse přichází s náhlavní konstrukcí, 40mm měniči a až 18 hodinami nepřetržitého hraní. Ušní čepičky jsou lehce otočitelné a celá sluchátka se dají jednoduše skladovat. Mají rovněž zabudovaný mikrofon, takže přes ně můžete i volat.

Jak se dá očekávat, Pulse se párují s mobilem přes Bluetooth 4.1, takže je kompatibilní s téměř všemi mobily a tablety na trhu. Zajímavostí je možnost spárovat Moto Pulse se dvěma zařízeními najednou. Podle slov Motoroly mají sluchátka rozsah až 18 metrů.

 gsmarena_003 (1)

Druhými sluchátky jsou Moto Surround, které se vkládají přímo do uší, ale mají plastovou část mezi samotnými sluchátky. V plastové části se překvapivě skrývá veškerá elektronika. Další skvělou funkcí je možnost telefonovat a dostávat notifikace, když Vám někdo volá.

Co se týče výdrže Motorola očekává 12 hodin nepřetržitého hraní hudby a až 15 hodin hovoru. Dosah sluchátek je až 45 metrů.

 gsmarena_004

Zdroj: gsmarena.com

1 komentář

  1. Musím říct, že nevypadají zle. Akorát se stále rozmýšlím, zda jít do takhle velkých sluchátek. Co myslíte? Jsem zvyklá na malé, ale jinak se mi líbí tyhle: http://www.hamashop.cz/konflikty-vicenasobnych-kategorii-1/bezdratova-sluchatka-thomson-whp3001-uzavrena-1.html?listtype=searchfulltext&searchparamfull=bezdr%C3%A1tov%C3%A1%20sluch%C3%A1tka. Co na ně říkáte? Tady: http://www.cnews.cz/testy/velky-test-15-bezdratovych-sluchatek-k-pocitaci-televizi jsem našla hezký článek. Tak uvidíme, co si vyberu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here