Motorola Moto X bude nejspíš představena 1. srpna

0

Moto X reklama 1

O Motorole X na internetu kolovaly nejrůznější reálné i méně reálné spekulace. Nyní to však vypadá, že nás od představení tohoto tajemného zařízení dělí jen několik týdnů.

Motorola totiž v USA spustila reklamní kampaň, která naznačuje, že se výrobci chystá o úplnou proměnu své image i strategie. Důležitým milníkem bude pro výrobce 1. srpen 2013, kdy by se měla nová Motorola představit veřejnosti. A už nyní je jasné, že se tento den neobejde bez nového zařízení. Zatím není jasné, zda bude Motorola po velké změně nějakým způsobem více propojena s Googlem, který slavného výrobce telefonů minulý rok koupil. Níže uvádíme volný překlad oficiálního prohlášení, který je součástí reklamní kampaně Motoroly:

„Nejsme dobří v loučení. Nikdo v něm není dobrý. Loučení jsou totiž těžká. A smutná. Ale ten čas přišel. Po téměř století inovací musíme říci sbohem. Sbohem prvnímu mobilnímu telefonu.  Sbohem řadě RAZR. Sbohem hře had. Sbohem Motorole, jak ji známe dnes.

Je na čase začít budovat zítřek. Změna přichází. Nové tváře. Nové nápady. Nové technologie. Motorola, která se vrátí, nebude společností, kterou jste znali. Ale ještě je před námi nějaká práce. Takže odcházíme, dokud nebudeme připraveni. Žádné nové reklamy ani tweety. Žádné aktualizace internetových stránek. Jen ticho, než začneme novou kapitolu.

Do našeho dalšího setkání, sbohem, Moto“

Nyní však zpět k tomu, co jsme naznačili na začátku článku. Nová Motorola Moto X totiž bude nejspíš právě 1. srpna. Podle dříve uniklých informací půjde o smartphone střední třídy, který nabídne 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, dvoujádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,7 GHz, 2GB RAM a 16GB vnitřní paměť.

Ve výbavě by neměl chybět ani 10mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Šéf Motoroly ve svém dřívějším rozhovoru naznačil, že smartphone bude plný různých užitečných funkcí. Spekuluje se dokonce o tom, že výroba Moto X bude probíhat v USA.

Motorola XT1056Sprint
Nejnovější uniklá fotografie Motoroly X

zdroj: Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here