Motorola chystá tablet po vzoru modelu Moto X

2

MotoLog

Každý si určitě pamatuje tolik očekávaný model od Motoroly, který nesl označení Moto X. Díky tomuto zařízení se americký výrobce dostal do podvědomí snad všech uživatelů operačního systému Android. Jistě, Motorola po akvizici chytá druhý dech a hodlá všem výrobcům znovu dokázat, že je konkurenceschopným hráčem.

Posledním tabletem z dílny Motoroly je model Xoom 2, o kterém jste možná ani neslyšeli. Není se čemu divit, protože tablet neoslovil téměř nikoho a tomu odpovídaly taktéž velmi slabé prodeje. Situace se však mění, výkonný ředitel, Dennis Woodside uvedl, že společnost chystá nové zařízení. Informace pochází z rozhovoru serveru Engadget. Nicméně vše je zatím v raném stádiu vývoje.

Spekuluje se, že tablet by měl být zpracován po vzoru chytrého telefonu Moto X, zřejmě se tak dočkáme možnosti vytvoření vlastního vzhledu pomocí Moto Makeru. Zda se bude jednat o zařízení určené hlavně pro trh v USA, jako tomu bylo u Moto X není prozatím jasné. Stejně tak nejsou uvedeny žádné další specifikace. Je však možné, že se tabletu po představení dočkáme v obchodě Play, kde by dle spekulací měla být v nabídce i Motorola Moto X.

 

 

zdroj: androidauthority

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak neoslovil nikoho??:)) Já xoom2 mám a jsem naprosto spokojenej… to co umí je naprosto dostačující a to co mu chybí já bych stjně nevyužil..:) ale je fakt, že za obchodní cenu bych ho určitě nkoupil.. jo a vzhledově vypadá uplně dokonale…;)

  2. Ja xoom2 chtel. Kdyz vysel tak myslim ze byl jeden z nejlepsich. bohuzel nejak nebyl k sehnani coz byla jeho slabina. Nebyl masove marketingove prosazovany. Skoda, a pak prisel bezkonkurencni Note 10.1. Kazdopadne seem zvedav co Motorola predvede a myslim ze to bude stat za to:-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here