Moto Z a Moto Z Force oficiálně: nejtenčí vlajková loď se špičkovým hardwarem a jedinečnou modulární konstrukcí!

0

přMoto+Z+Droid+gallery+4Lenovo, které před nějakou dobou odkoupilo Motorolu, asi před hodinou představilo nové vlajkové modely Moto Z a Moto Z Force. Oba telefony jsou stěžejními telefony Moto a ve skutečnosti vlastně nahrazují zařízení Moto X z minulých let. Oba telefony jsou také ve srovnání se svými předchůdci výrazně odlišné, jelikož nabízí modulární konstrukci, díky níž mají jedinečné funkce.

„S modely Moto Z a Moto Z Force jsme úplně přehodnotili smartphony,“ řekl generální ředitel Lenova Yang Yuanqing na události Tech World v San Francisku, kde byly zahájeny oba dva telefony.přmoto-z-force-droid-gallery-8-1Nejprve Moto Z. Moto Z je ze dvojice dnes představených smartphonů ten štíhlejší a krásnější. Tento telefon nabízí celokovové tělo, které má na šířku pouze 5,2 mm, což je velice jedinečné a prémiové. Telefon má 5,5 palcový displej s 1440p rozlišením, baterii o kapacitě 2600 mAh, která vydrží přibližně 30 hodin, procesor Snapdragon 820, 4 GB operační paměti, možnost volby mezi 32 GB nebo 64 GB vnitřním úložištěm, 5 MP selfie kameru s širokoúhlým záběrem a 13-megapixelovou zadní kameru s OIS a objektivem se světlostí F1.8.

přmoto-z-droid-gallery-9-1 přmoto-z-force-droid-gallery-7-1

Moto Z Force má podobný hardware, ale konstrukčně je změněná. Na šířku má 7 mm, díky čemuž může mít větší baterii s kapacitou 3500 mAh. Má také lepší 21-megapixelový fotoaparát.
Dalším velkým rozdílem mezi těmito dvěma telefony je jak název napovídá síla. Moto Z Force má totiž displej, která je velice těžké rozbít. Má také podle Motoroly „nejrychlejší nabíjení které jsme kdy v telefonu použili“. Díky tomuto rychlému nabíjení j telefon schopen poskytnout 15 hodinovou výdrž již po 15-ti minutách nabíjení.přmoto-z-force-droid-gallery-3-1Tím nejjedinečnějším co Moto Z a Moto Z Force nabízí je však jejich modulární konstrukce. Obě zařízení mají na zadní straně 16 kontaktů, které mohou být v této chvíli použity pro připojení tří modulů. První z nich je vyvinut společně s JBL a nabízí lepší reproduktory, další má v sobě zabudovanou baterii a třetí telefon změní v kapesní projektor.

Telefony Moto Z a Z Force budou celosvětově dostupné od září. Pro tuto chvíli neznáme ceny telefonů.představeníPři představování telefonů hrál významnou roli velice známý herec a bývalý student biochemie Ashton Kutcher, který je velice známý svou zálibou v moderních technologiích.

Pokud se chcete podívat na záznam z představení, přeskočte první hodinu z videa níže.

www.youtu.be/MBgQLraVGJQ

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here