MOBA – Heroes Evolved výjde v roce 2017

0

R2 Games oznámili, že pracují na nové hře jménem Heroes Evolved a chtějí ji vydat v roce 2017. Je to MOBA hra a je dostupná na PC, ale nyní bude dostupná i na mobil, ještě musí přenastavit ovládání hry na mobil.

heroes-evolved-android-game-1 heroes-evolved-android-game-2

Ve hře Heroes Evolved, budou hráči hrát za svého hrdinu, kterého si vyberou. Během hry mohou hráči používat kouzla, které jsou specifické pro každého hrdinu. Zápasy se budou odehrávat ve formátu 5 vs 5 hráčů online. Také můžete hrát ranked hry.

Heroes Evolved obsahuje:

– Přes 25 charakterů (hrdinů). Později vývojáři přidají více hrdinů.
– Quick play – když si nestíháte zahrát ranked hru, tak si můžete zahrát Quick play, což je zápas, který netrvá tak dlouho.
– Různé itemy (předměty) ve hře, které slouží ke kustomizaci postav
– Online zápasy mezi mnoha hráči na světe.

Zatímco můžete v obsahu hry vidět, ve hře bude 25 hrdinů, ale když hra oficiálně výjde, tak tam přidají mnohem více hrdinů, bude jich kolem 50. Zatím je tato hra vydána jen v některých zemích, aby hráči ohodnotili stav hy, ale začátkem roku 2017, bude tato hra dostupná ve všech zemích. Jakmile k nám hra dorazí, tak bude zcela zdarma. Ve hře bude samozřejmě zase nějaká extra měna za kterou si budete moct koupit nějaké věci navíc, ale ty stojí reálné peníze.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here