Minecraft: Pocket Edition 0.7.0 vyjde v polovině května

8

mc

Navzdory původním slibům, že se poměrně rozsáhlé aktualizace Minecraftu: Pocket Edition na verzi 0.7.0 dočkáme i přes zpoždění do konce dubna, to nakonec vypadá, že nevyjde dříve než v polovině května letošního roku. Na svém twitteru to konkrétně uvedl jeden z jejích vývojářů a dlouhodobě důvěryhodný zdroj Johan Bernhardsson.

Na druhou stranu je už teď jisté, že se čekání na aktualizaci plně vyplatí. Kromě upraveného grafického rozhraní, přidání kbelíků, mléka a sušenek a s trochou štěstí i podporou skinů přinese aktualizace také, v několika dřívějších článcích popsanou, plnohodnotnou hru pro více hráčů.

Samozřejmě je stále možné, že dojde k dalšímu odložení. Přeci jen ještě předevčírem ráno Johan na svůj twitter psal, že aktualizace vyjde ještě tento týden, načež se až dnes opravil s tím, že se ve hře objevilo ještě několik bugů, kvůli kterým vyjde až v polovině května. Osobně si ovšem myslím, že vzhledem k počtu předchozích odložení je toto už opravdu poslední, a že Minecraft 0.7.0 nejpozději koncem května už opravdu konečně vyjde.

Zdroj: twitter (za tip díky  čtenáři Maii)

8 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here