Microsoft: ,,Prodali jsme více chytrých náramků, než si lidé mohou myslet.“

1

Náramky Microsoft Band, vydané ve Spojených státech na konci října, se stihly vyprodat dříve, než bys řekl švec. Ode dneška mají další zájemci o náramky opět možnost si je objednat v online obchodu Microsoftu.

2 1

Během posledních pár dní se objevily zprávy, že měla firma k počátečním prodejům k dispozici pouze 5000 náramků, a proto byly údajně sklady vypleněny tak rychle. Samotný Microsoft to včera popřel prostřednictvím Windows Central, nicméně počet prodaných zařízení komentovat odmítl, přičemž prodeje prý byly, co se čísel týká, naprosto v pořádku. Nakonec ještě lidé z Microsoftu dodali, že se jim určitě vyplatí prodávat další náramky, a to online skrze Windows Central a obchody Windows Store po celé rozloze USA.

3

Podívejme se trochu na zoubek právě produktu Microsoft Band. Aktuální cena je $199.99, takže jej dostanete za nějakých 4450 Kč. Jedná se hlavně o pomocníka pro nadšence do fitness, kterým změří všechno potřebné pro jejich sportování. Dále disponuje některými funkcemi chytrých hodinek. U náramku se můžete spolehnout na senzor tepové frekvence, UV měříč, GPS, Bluetooth 4.0, propojení s Microsoft Cortana (jen pokud máte zařízení spojeno s telefonem jedoucím na Windows Phone)  a dvě 100 mAh baterie, které Vám zajistí využití až na 48 hodin. Náramek je kompatibilní se systémy Windows Phone, Android i iOS. Společnost se plánuje brzy vyjádřit, zda pustí svůj produkt i do jiných obchodů.

4

zdroj: http://www.phonearena.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here