Meizu Pro 6 s procesorem Samsung Exynos 8890? Je to velice pravděpodobné!

0

Meizu Pro 6Nejnovější vlajkovou loď od Meizu pohání procesor Mediatek Helio X25, což lze označit za jisté zklamání a prodeje kvůli tomu pravděpodobně nejsou takové, jak se předpokládalo. Ale teď to začíná vypadat pro fanoušky značky pozitivně, jelikož nejspíš přijde nová přepracovaná verze Meizu Pro 6.

Screeshot z čínské sociální sítě Weibo potěšil nejednoho rozzlobeného fanouška značky, jelikož je na něm Meizu Pro 6 poháněno silným procesorem Samsung Exynos 8890. Takový tah by byl logický, jelikož předchozí generaci Pro 5 poháněl procesor Samsung 7420, který byl použit například také v Samsungu Galaxy S6 s S6 Edge. Je proto docela možné, že Meizu napadlo využít v modelu Pro 6 procesor z nejnovějších Samsungů Galaxy S7 a S7 Edge, díky čemuž by jistě všichni na experiment s Heliem X25 zapomněli.s_acba403ac71e4f71ac39976dd40ea686

Samozřejmě ještě není nic potvrzené a jedná se hlavně o přání uživatelů, ale osobně si myslím, že mohou být tyto informace velmi pravděpodobně pravdivé, protože to do sebe prostě zapadá. Určitě by se však upravila cena modelu, jelikož je velice nepravděpodobné, že by Meizu prodávalo telefon s procesorem od Samsungu za stejnou cenu, tedy za 2499 jüanů (384 $). Určitě se budeme snažit záležitosti nadále věnovat pozornost a případně Vás budeme informovat!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here