Meizu představí 13. září model Pro 7 s duálně zakřiveným displejem

0

Meizu Pro 7Dnes unikly nové podrobnosti týkající se vlajkové lodi Meizu Pro 7, která by měla být představena již brzy.

Pokud se zajímáte o telefon Meizu Pro 7 tak jako my, jistě je ve vašem zájmu znát nejnovější informace, které se ho týkají, a proto se s vámi o ně dnes podělíme. Nová upoutávka z čínských médií nám dnes prozradila údajné datum startu, které je prý stanoveno na 13. září.

Zatím sice nevíme, zda je obrázek skutečný či nikoliv, každopádně slogan „PRO then PRO“ nám k Meizu sedí.s_51fddfa0a45b400f950a4fcaead6307eSpecifikace Meizu Pro 7 by měly tento telefon skutečně řadit mezi to nejlepší, co je na trhu aktuálně nabízeno, jelikož o dostatek výkonu by se měl starat procesor Samsung Exynos 8890 společně se 4 GB operační paměti, duálně zakřivený 5,5 palcový 2K displej zajistí příjemný zážitek nejen při sledování videí a zadní 12 megapixelový fotoaparát zachytí v dostatečném rozlišení všechny důležité události vašeho života. Je možné, že Meizu Pro 7 bude mít na zadní straně dokonce dva fotoaparáty!

Vše, co zatím o Meizu Pro 7 víme, jsou nepotvrzené informace, ale pokud se nakonec skutečně potvrdí, půjde jistě o velice zajímavý telefon.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here