Meizu MX3 bude oficiálně dostupné ve Francii. Cena je zklamáním

0

Meizu MX3

Meizu se rozhodlo oficiálně vstoupit na evropský trh. Vůbec první zastávkou čínského výrobce na dlouhé cestě po starém kontinentu se stala Francie. Meizu minulý týden uspořádalo tiskovou konferenci v Paříží, na které oznámilo své plány a především ceník, který rozhodně není příjemným překvapením.

Aktuální vlajková loď Meizu MX3 bude ve Francii oficiálně k dostání od 31. března, a to s cenami v rozmezí od 449 do 549 eur. V přepočtu bude základní 16GB varianta stát 12 275 Kč, na 32GB variantu by si měli tamní zájemci připravit 13 650 Kč a konečně nejdražší model s 64GB vnitřní pamětí bude nabízen za 15 000 Kč. Pro srovnání, na domovském čínském trhu začínají ceny Meizu MX3 na 235 eurech, v přepočtu necelých 6 500 Kč.

Kromě vysoké ceny bude pozici smartphonu ve Francii stěžovat také absence podpory technologie LTE. Uvidíme, zda bude o MX3 za výše uvedené ceny zájem, v opačném případě snad Meizu přehodnotí svou cenovou politiku. Takovýhle vstup čínských výrobců do Evropy si totiž nikdo z nás určitě nepředstavoval.

Meizu press
Meizu před vstupem na francouzský trh uspořádalo tiskovou konferenci v Paříží, na které mimo jiné ukázalo svou vlajkovou loď MX3

zdroj: Gizchina, Meizu Fans

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here