Marvel ve své promo akci rozdá registrovaným 700 komixů zdarma, registrovat se ale musíte ještě dnes

1

marvel_header

Společnost Marvel, která se proslavila řadou komixů a akčních komixových postaviček, se rozhodla v rámci své promo akce zpřístupnit všem registrovaným uživatelům 700 digitálních komixů zcela zdarma. Má to však malý háček – pokud si budete chtít komixy zadarmo stáhnout, musíte se registrovat na webu Marvelu nejpozději do zítřejších ranních 6:00 našeho času. Neváhejte a registrujte se co nejdříve, ať si i vy můžete vychutnat ve vašem mobilu či tabletu nesmrtelné příběhy.

Po registraci a potvrzení registračního mailu již můžete začít očekávat Marvelovskou pozvánku ke stahování. Dle informací na serveru Androidauthority budete mít 48 hodin od přijetí pozvánky na stažení až 700 komixů prostřednictvím Marvel shopu. Které si vyberete z dané nabídky, už záleží jen na vás, můžete je mít klidně všechny.

Emaily s pozvánkami začne Marvel rozesílat ve čtvrtek 11. dubna ve vlnách, aby nezahltil servery. Pokud vám tedy pozvánka nepřijde ihned, nepropadejte panice a čekejte dále. Pro prohlížení komixů budete potřebovat oficiální aplikaci, kterou můžete stahovat z Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Androidauthority, Androidportal

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here