Máme informace o novém Xiaomi Mi5

0

e69_gsmarena-001

Je to sotva pár dní co čínský výrobce představil tablet Xiaomi Mi Pad 2 a smartphone Xiaomi Redmi Note 3, ovšem fanoušci již začali pátrat po chystané vlajkové lodi, modelu Xiaomi Mi5. A výkonný ředitel Xiaomi jim situaci neusnadnil…

Xiaomi Mi5 je dlouho očekávaný topmodel mladého čínského výrobce a i proto si na něm inženýři od Xiaomi dávají patřičně záležet. Telefon má zaujmout nejenom svým inovovaným vzhledem a relativně nízkou cenou, ale jako obvykle i papírovými specifikacemi, které by měly již tradičně být na té nejvyšší úrovni.

Xiaomi Mi5 v sobě ponese 4 jádrový procesor Snapdragon 820 od Qualcommu, displej by podle spekulací mohl být schopen rozeznat sílu dotyku po stylu iPhonu 6S a možná se poprvé setkáme se čtečkou otisků ukrytou v samotném displeji. Tím však známé parametry končí.Xiaomi-Mi5-specs-listed-on-a-third-party-e-Store-200x200

Výkonný ředitel Xiaomi, Lei Jun, se však snaží udržet Mi5 v povědomí lidí i bez nich. Právě v průběhu akce při odhalení modelů Redmi Note 3 a Mi Pad 2 se rozpovídal i o Xiaomi Mi5. Zdůraznil, že půjde o „velmi, velmi dobrý telefon“a „určitě se vyplatí počkat“.

Ostatně Xiaomi si ostatně nic jiného dovolit nemůže. Model Mi5 byl již několikrát odložen a kdyby nakonec šlo o obyčejný kousek, který nijak nevyčnívá, jistě by se to podepsalo nejen na prodejích.

Zdroj: www.tuttoandroid.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here