Majitelé Galaxy S4 si stěžují na vadné baterie, Samsung nabízí bezplatné řešení

3

galaxy S4 vadna baterie

Během posledních týdnů zaplavily internet stížnosti od majitelů Samsungu Galaxy S4, kteří se setkávají s vadnými originálními bateriemi. Podle některých zdrojů by měl problém postihnout až 30 % kusů vlajkových lodí určených pro evropský trh.

Mezi nejčastěji popisované problémy patří výrazný pokles výdrže, přehřívání baterie nebo dokonce její nafouknutí (viz fotografie výše). Pokud jste se s obdobnými potížemi setkali i u svého Samsungu Galaxy S4, rozhodně nejste sami. Setkání s tímto problémem hlásí také velký počet českých a slovenských uživatelů.

Naštěstí korejský výrobce o vadných bateriích ví a nabízí poškozeným uživatelům řešení. Stačí navštívit libovolné servisní středisko Samsungu a požádat o bezplatnou výměnu baterie v rámci záručních podmínek.

zdroj: Phone Arena

3 KOMENTÁŘE

  1. Som bohuzial jeden z tychto majitelov..uz asi tyzden sa mi sam od seba vypina telefon..aj ked ma vzdy okolo 50 – 60% a ked ho zapnem ma 1 alebo 2 percenta..a podivne nabijanie baterie sledujem uz asi 3 tyzdne..po 50 ninutach sa mobil nabije na 96 percent a podobne………a dnes po precitani tohto clanku som si vsimla aj to nafuknutie baterie..(mam gumovy ramik na telefone tak to nebolo moc vidiet ani citit) zajtra idem do samsung predajne poriesit reklamaciu..dufam ze nebude problem kedze som telefon brala na pausal z telekomu..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here