Magicka – Wizard of the Square Tablet brzy i na Androidech

1

magicka

Jen opravdu málo počítačových indie her se v roce 2011 dočkalo takového úspěchu jako šílené, kouzelnické „RPG“ Magicka. Jen za prvních 17 dní se jí, i přes naprosto neuvěřitelnou záplavu všemožných bugů v mnohých případech zabraňujících normálnímu hraní, prodalo 200 tisíc kusů, přičemž další prodané tisíce poměrně rychle následovaly.

Není tak divu, že se její vydavatel, Padadox Interactive, rozhodl ve značce pokračovat a včera oznámil titul Magicka: Wizards of the Square Tablet určený pro tablety s Androidem a iOS.

Bohužel musím hned z kraje zklamat všechny fanoušky původní hry. Nejenže nepůjde přímo o port původní hry, ale navíc nebude mít nový titul na starosti ani původní studio. Namísto Arrowhead studios, kteří stáli za původní Magickou, o tu tabletovou se postará studio Ludosity.

Na druhou stranu to ale ze zveřejněných materiálů vypadá, že si hra i převedení do 2D prostředí uchová šílený příběh, úžasné možnosti kombinování elementů do kouzel a crossplatform kooperační režim až pro čtveřici hráčů.

Hra by se na patřičných obchodech, tedy v Google Play a AppStore měla objevit již v prvním čtvrtletí letošního roku. Cena prozatím není známá.

httpv://www.youtube.com/watch?v=H_CMv77gc34&hd=1

Zdroj: stránky studia via droidgamers

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here