Madfinger Games chystají halloweenskou aktualizaci hry Dead Trigger

1

Oblíbená zombie střílečka Dead Trigger se brzy dočká další aktualizace. Vývojáři z brněnského studia Madfinger Games na svém Facebooku oznámili, že chystají update s tématikou halloweenu. Tento svátek se zejména v anglicky mluvících zemích slaví 31. října, nejpozději v tento den tedy můžeme očekávat aktualizaci hry v Google Play Store.

Vývojáři sice neuvedli, co přesně tento update přinese, leccos však můžeme zjistit z obrázku publikovaného na Facebooku. Můžeme se těšit na nové druhy zombíků, kteří mají na hlavě typickou dýni. Halloweenské mise se budou odehrávat v nových tajemných lokacích, například na hřbitově. Očekávat pravděpodobně můžeme také nové zbraně a další halloweenské bonusy.

Dead Trigger si můžete stáhnout už nyní z Google Play Store. Hra je ke stažení zdarma, obsahuje však mikrotransakce. O vydání halloweenské aktualizace vás budeme na našich stránkách informovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dead Trigger je střílečka z první osoby (FPS), ve které je vaším hlavním úkolem střílet nebezpečné zombie. Příběh se odehrává v alternativní verzi reality roku 2012, kdy je svět na pokraji zhroucení. Hra nabídne velmi kvalitní grafické zpracování, inteligentní nepřátele, velké množství zbraní a nejrůznější prostředí.

via fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here