Má Huawei šanci předčit Apple na světovém trhu?

1

Huawei je jednou z nejrychleji rostoucích značek za poslední léta a během posledních čtyř let se dokázal z jakéhosi čínského „noname“ výrobce stát třetím největším producentem mobilních telefonů na světě a 9% celosvětových loňských prodejů tvoří právě Huawei. Předčili jej jen Samsung a Apple. A právě na druhý jmenovaný si Huawei dělá zálusk.

Nutno uznat, že, co se prodejů týče, Huawei zatím značně zaostává za Applem, a to o celé 3%. V řeči absolutních čísel jde o 11,9 milionů prodaných telefonů více pro Apple. CEO Huaweie Richard Yu se však nechal slyšet, že během dvou let by se Huawei mohl vytáhnout nad Apple.

My je (Apple) nakonec předčíme, krok po kroku, inovace po inovaci. Budeme mít stále více příležitostí. Umělá inteligence, virtuální realita, rozšířená realita. Je to jako při řízení auta. Každá zatáčka je příležitostí k předjetí soupeře.

Richard Yu, CEO

A co vy, myslíte si, že má Huawei šanci nebo ne? Napište nám do komentářů.

Zdroj

1 komentář

  1. Tazko povedat ale nic nieje nemozne. Jablko trosku zaspalo dobu,jedine co maju dobre je ios a to ze cokolvek vydaju to ludia okamzite chcu len preto ze jablko. Ak si huawei vybuduje rake meno tak mozno ale tazko sa bude bohaty clovek pretrcat s huawei telefonom nato ma but jablko alebo vertu. Ale drzim palce 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here