Life hacking, aneb zjednodušte si život. Díl 5

1

Vítejte u dalšího dílu našeho seriálu a life – hackingu. Dneska se podíváme, jak již bývá tradiční, na nějaký stojánek na mobil, ovšem i na nějaké triky s nabíječkou, sluchátky, nebo si ukážeme, jak si můžete udělat z vašeho telefonu lupu.

 

Stojánek ze slunečních brýlí

Různých stojánků, či držáků na mobil jsem vám zde již doporučil opravdu hodně, ovšem ten dnešní je snad nejjednodušší. Jediné, co k jeho vytvoření budete potřebovat, jsou sluneční brýle.

Mobil jednoduše vložíte do brýlí.

 

 

Konec zamotaným sluchátkům!

Dlouho jsem hledal nějaký způsob, jak zabránit té noční můře, která mě pronásleduje vždy, když si chci z mobilu pustit hudbu. Nyní se mi to konečně povedlo vyřešit. Není totiž nic jednoduššího, než si sluchátka smotat a sepnout sponkou na vlasy.

Sponkou můžete sepnout sluchátka.

 

 

Kam dát nabíjející se telefon

Spousta lidí řeší při nabíjení jeden zásadní problém. Ten se vyskytne, pokud nemáte dostatečně dlouhou nabíječku a blízko zásuvky nemáte žádnou plochu, na kterou byste mohli umístit svůj telefon. Tento problém se dá vyřešit jednoduše za pomoci jakékoli nepoužívané boty. Stačí svázat tkaničky, za které telefon pověsíte na nabíječku a mobil vložit do zavěšené boty.

zavěšená bota

Lupa

Tento tip se bude týkat vytvoření jednoduché lupy, díky které bude moci číst s mobilem i ty nejmenší texty. Bude vám stačit telefon s fotoaparátem, velkým displejem, izolepa, sponka na vlasy a čočka, kterou můžete získat třeba z laseru. Konečný výtvor je plně funkční a schopen nahradit i klasickou lupu. Postup snad dostatečně vysvětluje následující obrázek.

Postup na vytvoření lupy

 

Doufám, že se vám dnešní díl líbil. Pokud znáte nějaké další fajn life – hacky, neváhejte nám je napsat do komentářů. Na další díl se můžete těšit opět ve čtvrtek.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here