Life hacking, aneb zjednodušte si život. Díl 4

0

Je tu čtvrtek a s ním další díl seriálu o Life hackingu. V něm vám ukáži další čtyři jednoduché tipy, jak si usnadnit život, případně jak ušetřit nějakou tu korunu.

 

Stojánek ze staré kazety

Již bývá tradiční, že vám zde doporučím nějaký jednoduchý způsob pro tvorbu stojánku. Dneska se jedná o stojánek vytvořený ze staré kazety. Kazeta na obrázku vypadá, jakoby byla přímo stvořená k tomuto účelu.

45-life-hacks-2

GPS do auta

Spousta lidí si kupuje do aut speciální GPSky za spoustu peněz, i když má GPS ve svém telefonu. Důvodem tohoto konání často bývá, že si neví rady s tím, jak telefon v autě umístit. To je při tom docela snadné. S pár gumičkami se dá dát pohodlně do výšky vašich očí. Ty stačí omotat kolem zrcátka, udělat dva uzlíky a je to.

Mobil si snadno zavěsíte na zadní zrcátko.

Zabraňte zamotávání kabelů

Taky nesnášíte navzájem zamotané kabely? Tento problém se dá vyřešit za pomoci pár trubiček od toaletního papíru. Zkrátka každému kabelu vyhradíte jednu a všechny je naskládáte do krabičky.

Trubičky jsou přehledně seřazeny v krabičce.

Náhrada GoPro

Uznávám, že poslední dnešní life – hack je spíš jen tak pro usmání. Kamery GoPro bývají docela dost drahé a proto je velké množství lidí řeší koupí čínských napodobenin. Chlapec na následujícím obrázku to ale vyřešil „ekonomicky“ určitě nejlépe. Kameru si vytvořil jen ze svého telefonu a z lepící pásky.

Chlapec si přilepil mobil na hlavu izolepou.

Tak to by bylo pro tento díl vše. Na další se můžete těšit zase ve čtvrtek.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here