Life hacking, aneb zjednodušte si život. Díl 2

0

Ve druhém dílu o life-hackingu si představíme další čtyři šikovné tipy.

Vyrobte si stylus

Co se výroby vlastního stylusu týče, máte poměrně mnoho možností. Já bych vám tu doporučil ten dle mého názoru nejjednodušší. K výrobě budete potřebovat propisku, drátek a houbičku, případně stěrku na nádobí či jiný podobný materiál. Stačí si ustříhnout kousek houbičky, za pomoci drátku ho „vštelovat“ do propisky a je hotovo.

Jednoduchý stylus

 

Držák na mobil v autě

Pokud někdy řešíte, kam si v autě přidělat navigaci, mám tu pro vás zajímavý tip. K vytvoření tohoto držáku vám bude stačit jen gumička.

Gumičku provléknete větrákem.

 

Ukryjte si telefon

Tak tento tip se bude hodit hlavně každému, kdo se rád sluní na pláži a nezabývá se oklolním světem. Jeden z hlavních problémů pláží jsou zloději. Ukrást mobilní telefon ležícímu člověku se zavřenýma očima by pro ně neměl být problém. Pokud ovšem mobil najdou! Většina takových plážových zlodějíčků očima vyhledává především různé ledvinky, či jiné k úschově určené taštičky. Koho by však napadlo, že budete mít mobil schovaný v lahvičce od opalovacícho krému…

Můžete si takto schovat i klíče či peníze.

 

Zlepšete si zvuk na notebooku

Toto by mohli zase využít lidé, kteří mají notebook s reproduktory dole na monitoru. Pro zvýšení hlasitosti vám budou stačit dva seříznuté kelímky od kávy či horké čokolády.

Kelímky stačí položit na klávesnici.

 

Toto by bylo pro dnešní díl vše. Doufám, že alespoň něco využijete. Pokud znáte nějaké další fajn life-hacky, neváhejte nám je napsat do komentářů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here